Max&Brand

O nas

Logo MAxandBrands

​MAX&BRANDS WARSZAWA

Od roku 2008 w kameralnym Butiku przy ulicy Wiejskiej 15 zajmujemy się sprzedażą ekskluzywnej odzieży marki Canali. Prowadzimy również usługę szycia na miarę we współpracy z firmą Canali i Pal Zileri- Abito Privato.

Od marca 2014, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów  oferujemy marki takie jak: Pal Zileri, Sartoria Tramarossa, Barker, Tombolini, Moreschi, Herno.

 

KOSZULE MAX&BRANDS

Max&Brands oferuje Państwu szycie miarowe koszul męskich. Ta część garderoby jest nieodzownym elementem codziennego stroju. Proponujemy Państwu najwyższej jakości tkaniny bawełniane, lniane oraz jedwabne, w różnych kolorach, odcieniach i wzorach, najlepszych, uznanych światowych producentów

Indywidualne podejście do każdego Klienta, pozwala na stworzenie idealnego kroju, dobranie guzików z masy perłowej w odpowiednim kolorze oraz dodatkowo wyhaftowanie inicjałów. Ogromny wybór szablonów mankietów i kołnierzy pomogą w stworzeniu idealnej koszuli.

W celu zamówienia koszuli szytej na miarę konieczna jest wizyta w jednym z naszych Salonów.

 

Nasze marki

Logo Canali

CANALI

Canali to przede wszystkim styl, jakość i profesjonalizm. To wiodąca włoska marka w segmencie mody męskiej, która na rynku jest od 1934 roku i prężnie się rozwija. Stworzona aby projektować i realizować ubrania najwyższej jakości. Obejmuje ponad 1000 punktów sprzedażowych i 180 butików na całym świecie między innymi we Włoszech, Francji, Rosji czy USA.

Garnitury wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Według Canali najważniejsze jest przekonanie jak również satysfakcja, że osoba nosząca to ubranie ma poczucie oraz świadomość wyjątkowowości i niepowtarzalności. Dzięki temu marka zyskała uznanie światowej sławy osobistości takich jak: Prezydent USA Barack Obama, Hollywoodzcy aktorzy m.in. Michael Douglas, George Clooney. Ciekawostką jest również fakt, iż Canali jest ulubioną marką dyplomatów na całym świecie.

Oferujemy również usługę szycia miarowego CANALI Made to Measure.
W celu złożenia zamówienia konieczna jest wizyta w jednym z naszych Salonów.

 

 

PAL ZILERI

Pal Zileri jest włoską marką specjalizującą się w sprzedaży odzieży męskiej, formalnej oraz casualowej. Została założona w roku 1980 przez dwóch włoskich biznesmenów: Gianfranco Barizza oraz Aronne Miola. Pal Zileri należy do grupy sprzedażowej Forall Confezioni Spa, która posiada ponad 500 punktów sprzedaży na całym świecie.

Mauro Ravizza został nowym dyrektorem kreatywnym Pal Zileri, który pokazał swoją pierwszą kolekcję w styczniu 2015 roku, podczas Milano Moda Uomo. 

Każdy produkt Pal Zileri jest tworzony i produkowany we Włoszech. Kolekcje są projektowane na podstawie ogromnego doświadczenia marki oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Ważnym aspektem są też tkaniny, które są zawsze najwyższej jakości. 

Pal Zileri Lab to najmłodsza linia marki Pal Zileri, która oferuje w swojej kolekcji nieco dostępniejszą cenowo alternatytwę do Pal Zileri. Z mniejszą ingerencją najnowszych technologii, lecz nadal przy użyciu najlepszych tkanin.

 

 

ABITO PRIVATO

Sposób ubierania się to styl bycia. Poprzez wolność wyboru jaką daje nam szycie na miarę coraz więcej osób skłania się do przyjemności posiadania rzeczy wyjątkowych i unikalnych.

W odpowiedzi na wymagania naszych Klientów oferujemy Serwis Made to Measure renomowanej włoskiej, marki Pal Zileri - Abito Privato. Na zamówienie dostępne są: garnitury, marynarki, koszule, spodnie, smokingi, fraki oraz płaszcze.

Każda część garderoby jest zaprojektowana, wykrojona i uszyta zgodnie z prawdziwą włoską kulturą krawiecką - Sartoriale

Każdy strój sygnowany znakiem Abito Privato jest tworzony z uwzględnieniem najdrobniejszych detali, do wyboru ponad tysiąc tkanin zaczynając od czystej wełny typu S'120, S'130, S'150, S' 180, S'210, poprzez szlachetne mieszanki do czystego kaszmiru i vicunii. Wszystko od najlepszych producentów, takich jak Loro Piana, Piacenza, Dormeuil, Scabal, Fratelli Tallia di Delfino, Reda, Cerruti, Ermenegildo Zegna, Vitale Barberis Canonico.

W celu złożenia zamówienia Made to Measure konieczna jest wizyta w jednym z naszych Salonów.

 

 

SARTORIA TRAMAROSSA

Wszystko zaczęło  w 1967 kiedy Urbano Chemello, młody krawiec, rozpoczął produkcję dżinsów. Były to czasy gdy dżins był produkowany przy użyciu krosen wahadłowych, pasy denimu były długie, ale wąskie a na krawędziach miały charakterystyczne czerwone wykończenia.

Pierwsza para dżinsów zrobionych przez Urbano Chemello miała właśnie te charakterystyczne czerwone krawędzie. Ta cecha stała się przyczynkiem do nadania dżinsom nazwy Tramarossa.

Od tego czasu i przez dziesięciolecia nazwa Tramarossa była używana tylko w odniesieniu do tych dżinsów. Znikając na dziesiątki lat powróciła, kiedy czterech synów Chemello, także producentów denimu zdało sobie sprawę z ponadczasowości pomysłów ojca. Natychmiast podjęli decyzję o rozbudzeniu na nowo ojcowskiej idei.

Selvage denim

Czerwona linia, oprócz bycia estetycznym elementem i znakiem identyfikującym selvage denim, jest oznaczeniem najwyższej jakości dżinsu.

Tramarossa jest manufakturą, która korzysta z produktów od najlepszych dostawców tej wyjątkowej tkaniny, produkowanej tradycyjnymi, sprawdzonymi przez lata metodami.

Zrobione w Veneto

Nie tylko ze względu na styl, ale nawet ze względu na technologię cały proces produkcyjny jest ulokowany w  "zagłębiu dżinsowym" Vicenzy, ponieważ Sartoria Tramarossa chce mieć wszystko pod absolutną kontrolą, gwarantującą perfekcyjną jakość. To stało się misją i pasją firmy. "Zrobiony w Veneto" to ogromna wartość dodana Sartoria Tramarossa. To oznacza szacunek do dżinsu i wyrobów z niego wykonanych, co należy podsumować krótko: To są produkty absolutnie najwyższej jakości!

 

 

BARKER

Marka stworzona w 1880 roku w hrabstwie Northamptonshire uosabia tradycję angielskiego obuwia od ponad stulecia. Kolekcje butów wykonanych ręcznie ze starannie dobranej skóry, dają świadectwo bogatemu dziedzictwu i tradycji firmy.

Unikatowa technologia w połączeniu z jakością wykończenia odzwierciedla nieustanne dążenie do doskonałości i długoletnie doświadczenie w branży obuwniczej.

Buty marki Barker to klasyczny, ponadczasowy styl, asygnowany dla aktywnych mężczyzn ceniących elegancję i codzienny komfort.

 

 

TOMBOLINI

Tombolini to od lat synonim luksusu i najwyższej jakości. Idealny wybór dla mężczyzn ceniących klasyczną elegancję. Włoska marka na całym świecie zasłynęła z kolekcji "Zero Gravity" - garniturów niezwykle lekkich (300g), uszytych w 100% z naturalnych materiałów!

Tombolini to marka, która słynie ze swoich krawieckich arcydzieł, które zdobią mężczyzn na całym świecie. Od przeszło 50 lat stanowi symbol wytrawnego smaku, stylu oraz najbardziej wyrafinowanych kolekcji. Tombolini swoimi liniami zyskał uznanie światowych celebrytów oraz tych wszystkich, którzy cenią sobie ręczne wykonanie z wykorzystaniem luksusowych materiałów pochodzących z całego świata.

Oferujemy również usługę szycia miarowego TOMBOLINI Made to Measure.
W celu złożenia zamówienia konieczna jest wizyta w jednym z naszych Salonów.

 

 

MORESCHI

Ręcznie wykonywane obuwie, tej marki należy do jednych z najsłynniejszych na świecie, a w gronie jej klientów znajduje się wiele sław showbiznesu, polityki i sportu. Buty Moreschi wykonywane są ręcznie metodą Goodyear Welted, która uchodzi za najlepszą na świecie i w branży obuwniczej jest synonimem luksusu, oraz najwyższej jakości.

Do produkcji obuwia marka wykorzystuje najwyższej jakości skóry cielęce, a w ofercie dostępne jest również obuwie ze skóry węźa, kangura, krokodyla, czy… dzika.

Bez wątpienia najsłynniejszym klientem tej marki był papież Jan Paweł II.Moreschi zaopatrywało też w buty Benedykta XVI. Ciekawostką jest, że to właśnie dzięki niemu marka w 2007 ofiarowała 15 tysięcy par ręcznie wykonywanych butów na potrzeby ubogich!

 

 

HERNO

Historia marki stworzonej w 1948 roku przez Giuseppe Marenzi opiera się na kreatywności, intuicji oraz pomysłowości.  Wszystko zaczęło się od wody… Bliskość jeziora Maggiore oraz rzeki Erno, wilgotny i deszczowy klimat wokół nich, zapoczątkowało stworzenie idealnego płaszcza.  Męskie płaszcze a następnie damskie były pierwszymi produktami marki. Następnie w 1960 roku marka powiększyła asortyment i rozpoczęła eksport. Dziś Herno jest niekwestionowanym przedstawicielem ekskluzywnych włoskich marek.

Ich produkty są owocem zdolności tworzenia i innowacji. Osiągają równowagę między funkcjonalnością i estetyką. Odzież wierzchnia Herno, jest symbolem najwyższej jakości wykonania, doskonałego smaku i stylistycznej spójności. 

 

 

Newsletter

Handcrafted by SkyGroup.pl